שלא יסחטו אתכם: המדריך המקוצר למיקסרים ומסחטות

שלא יסחטו אתכם: המדריך המקוצר למיקסרים ומסחטות

נכתב ע"י Start Home


לאורך השנים בישול ואפייה במטבח, השתנו פלאות. לא יאמן שעד לפני כמה שנים ביצענו כל כך הרבה פעולות מכניות כדי לבשל או לאפות את המאכלים שאנחנו כל כך אוהבים. חלק מהמהפכה הזאת היא המיקסרים והמסחטות האוטומטיות, רגע לפני שאתם קופצים למים ומבצעים את הקניה הבאה שלכם, כדי לכם לשאול את עצמכם: איזה מיקסר או מסחטה מתאימים לי? מה היתרונות של המכשירים השונים? ואיך שומרים עליהם לאורך זמן?

 

למה מיקסר חדשני?

אם כבר חשבתם להשתדרג למיקסר או מסחטה חדשניים, כנראה שיצא לכם להתנסות בו ולהבין כמה מהיתרונות שלו על פני שיטת האולד פאשון. וגם אם לא לגמרי, אז בשביל זה אנחנו כאן.

- נפח שימוש: במיקסרים החדשניים ישנו נפח שימוש גדול במיוחד מהסטנדרט הנהוג, כ-5 ליטר ומעלה (!)

- עוצמת הערבוב: קורה במיקסרים ישנים שעוצמת הערבוב פשוט לא מספיקה כדי לערבב כראוי את המאכל אותו תרצו להכין, במיקסרים החדשים תמצאו עוצמת פעולה של 1200 וולט ומעלה.

- שליטה על המהירות: ממהרים? מיקסר חדשני מציע שליטה על עוצמת ההפעלה, הסטנדרט כיום הוא 3 עוצמות שונות.

- כיסוי מונע השפרצות: כמה פעמים קרה לכם שערבבתם ועמלתם והכנתם תערובת מושלמת, לא פחות. אבל חווית הבישול או האפייה שלכם נהרסה כי הכל פשוט עף לכל כיוון. במיקסרים החדשניים של Ariete, ישנו כיסוי מובנה למניעת השפרצות ולכלוך.

 

והיתרון החשוב ביותר של מיקסר חדשני:

הוא מגיע עם מסנן רעשים מובנה, לא עוד להעיר את כל הבית והשכנים בעת הבישול.

 בסרטון: המיקסר מסדרת וינטג' המציע פונקציות חדשניות יחד עם עיצוב נוסטלגי. לפרטים לחצו כאן.

 


 למה מסחטה חדשנית?

- עיצוב וסטייל: מסחטה חדשנית כמו זו של חברת Ariete, מציעה עיצוב וינטג' קלאסי ואלגנטי המחזיר את הצבע למטבח ומגיע עם מגוון צבעים.

- עוצמת סחיטה: מסחטות מודרניות ניחנות ביכולות סחיטה מרשימות ביותר, חלקן אף מגיע עד ל- 85 וואט.

- מנוף ההרמה: תשכחו ממאמץ, היום כבר לא צריך להתאמץ כדי לסחוט את הפירות או הירקות שאתם כל כך אוהבים. שימו לב לבחור במסחטה עם מנגנון הרמה חדשני המאפשר סחיטה קלילה.

בתמונה: המסחטה החדשנית מסדרת וינטג'. לפרטים לחצו כאן