צ'קליסט: חמשת הדברים שחייבים לבדוק לפני שקונים מחסן

צ'קליסט: חמשת הדברים שחייבים לבדוק לפני שקונים מחסן

נכתב ע"י Start Home


"אנחנו חייבים מחסן חדש"

כיום, האופציות האפשריות לרכישת מחסן בלתי נגמרות. יש מחסן עבור כל צורך. השאלה העיקרית שאתם צריכים לשאול את עצמכם היא - "מה הצורך שלי? איזה בעיה המחסן פותר לי?" ברגע שתדעו לענות על השאלות המרכזיות הללו, תדעו גם לבחור את המחסן המתאים עבורכם.

שאלו את עצמכם מה ייעוד המחסן

ישנם מספר ייעודים למחסן. ישנם מספר סוגי מחסנים. הינה כמה שימושים שונים במחסן: 

1. מחסן עבור אחסון חפצים.

2. מחסן עבור אחסון מכשירי חשמל שתופסים מקום בבתים קטנים, כגון מכונות כביסה.

3. מחסן מבודד עבור אחסון חפצים שמצריכים בידוד מחום או קור.

4. מחסן שהוא מעין יחידה נוספת בבית ומשמש כחדר.

5. מחסן שהוא יחידת חצר שמשמש כסטודיו או משרד.

והיד עוד נטויה, ישנם המון שימושים במחסנים, גם אם לא מצאתם את הייעוד של המחסן שלכם ברשימה, הוא בוודאי אפשרי וקיים.

 

בררו כמה שנות אחריות תרצו שיהיו על המחסן

יכול להיות שאתם צריכים פתרון אחסון מיידי, לטווח הקצר, בעלות מינימלית. יכול להיות שאתם צריכים מחסן איכותי, שישמש אתכם במשך שנים, ושיש לו 15 שנות אחריות מהיצרן (לא היבואן). הכל שאלה של הצורך שלכם. כמובן שישנם פתרונות אמצע. אתר סטארט הום ממליץ לרכוש מחסן עם אחריות לאורך שנים. המחיר עלול להיות מכשול בהתחלה, אבל אם תחשבו את משך השנים שהמחסן יחזיק וגם יכוסה תחת אחריות - תגלו לא פעם שרכישת מחסן עם 15 שנות אחריות תתאים לכם במידה רבה יותר.

 

rsz-d81191-e6f5cf2431094dc8b0d0066dda7d4ad6-mv2-2048x-716ddc65-28ce-41ae-bc39-fe50ff26ca67-2048x

בדקו לאיזה אקלים מתאים המחסן

אומרים שהכל היום מיוצר בסין. כולל המכשיר שבו אתם קוראים את הצ'קליסט לבחירת מחסן ברגעים אלו ממש. בדרך כלל, מחסנים שמיוצרים בסין ונמכרים ברשתות הכלבו יהיו זולים אך לא עמידים לאורך זמן באקלים הישראלי. אתר סטארט הום ממליץ לבחור מחסן שמיוצר בישראל, בעל עמידות ייעודית לאקלים הישראלי, בין אם הוא בצפון הקר או בדרום החם - מחסן ישראלי עם אחריות ל15 שנים הוא הבחירה האידיאלית לאקלים הישראלי.

 

בדקו האם אתם זקוקים לתאורה בעת שימוש במחסן

יצא לכם פעם להיכנס למחסן? מה הדבר שהכי עיצבן אתכם? לקוחות רבים מתלוננים על תאורת המחסן. חלקם אפילו מרגישים בדייט באפלה... אין ספק שתאורת המחסן תהיה קריטית עבור חלק מכם. ישנם מחסנים המגיעים ללא תאורה וישנים מחסנים המגיעים עם תאורה טבעית בזכות העובדה שקיימים אצלם פתחי זכוכית קטנים בחלק העליון של הקירות, מה שמאפשר מצד אחד צל מלא מהחלק העליון של המחסן וצד שני תאורה טבעית מהחלק העליון של הקירות.

 

חשבו האם עיצוב המחסן קריטי עבורכם

בואו נודה באמת, אנחנו משקיעים המון בעיצוב הבית שלנו, דואגים להתאים את הכל להכל ולקבל תוצאה מושלמת. אבל על עיצוב המחסן לפעמים אנחנו שוכחים לחשוב. בדקו האם קריטי לכם עיצוב ונראות המחסן, האם תרצו מחסן לבן קלאסי? או אולי קרם מודרני ואלגנטי?

 

לאחר שתבצעו את הבדיקות שלכם,

מומלץ להיכנס לקטגוריית המחסנים של סטארט הום ולבחור מחסן מנצח עבורכם.

ואם אתם זקוקים לייעוץ מקצועי, אישי ואיכותי - אתם תמיד מוזמנים לפנות אלינו.