בידה: פתרון היגייני מפנק ובריא במיוחד, אבל איך בוחרים אחד?

בידה: פתרון היגייני מפנק ובריא במיוחד, אבל איך בוחרים אחד?

נכתב ע"י Start Home


בידה לשירותים שלך: הגוף יגיד לך תודה

מדובר בפעולה שחוזרת על עצמה יום-יום. רובנו לא מייחסים לה חשיבות רבה, אבל שימו לב: יתכן שכדאי לכם להתחיל לשים לב אליה כבר עכשיו, גם לפינוק באמצעות בידה אבל גם למניעת טיפול עם בידה.

 

 

מה זה בידה? מה מקור השם?

בקצרה: מתקן ניקיון לאזורים האינטימיים המתחבר לאסלה.

על פי ויקיפדיה, בידה הוא "מתקן תברואתי דמוי כיור נמוך המשמש לרחצה והיגיינה של איברי המין ופי הטבעת." מקור השם הוא בצרפתית: "Bidet" ונעשה בו שימוש כבר באצולה הצרפתית במאה ה-18. כיום הבידה הרבה יותר נגיש, גם פיזית אבל גם מבחינת טווח המחירים שלו.

 

 בידה מהמאה ה-18 בצרפת. מתוך ויקיפדיה.

 

 

איזה סוגים יש לבידה?

בקצרה: בידה עם מים קרים, חמים, ייבוש, אסלה מחוממת ועוד.

ישנם מגוון סוגי בידה. הקלאסי והראשון ברשימה הוא הבידה הרגיל, מדובר בבידה מודרני בעל זרם של מים קרים. אחריו ברשימה מגיע הבידה עם המים החמימים. מדובר בבידה בעל שתי פונקציות: בידה עם מים קרים ובידה עם מים חמים. אם אתם בקטע של שדרוגים ונוחות, הבידה הבא בשבילכם: בידה עם מים חמים, קרים ופונקציית ייבוש מפנקת. אם עדיין לא נחה דעתכם - מה דעתכם על בידה המכיל את כלל האפשרויות הנ"ל + אסלה מחוממת? וכמובן יש גם פתרונות בידה מוגבהים עבור הגיל השלישי או אנשים עם צרכים מיוחדים.

 

 ישנם מגוון אופציות בתחום הבידה. בתמונה: בידן אקסטרא של חברת בידן.

 

 

איך מתקינים בידה? ובכלל, איך משתמשים בו?

בקצרה: ניתן להתקין לבד בקלות עם חיבור למים ולחשמל או להזמין איש מקצוע. 

כיום, הבידה המודרני ממש מחליף את האסלה הקלאסית. הוא מתחבר בקלות לנקודת החשמל הקרובה ולנקודת המים, תוכלו להתקין אותו בקלות בעצמכם או להזמין התקנה חד פעמית בעלות של בין 250 שקלים לבין 400 שקלים. משתמשים בבידה על ידי התזה של המים במתז בהתאם למיקום הרצוי אותו תרצו לנקות. בדגמים המתקדמים ביותר, ישנה יחידת בקרה השולטת על המתרחש בבידה, ישנם דגמים המגיעים עם עד 6 מצבים שונים.

 

 

 

 

לאחר שתבצעו את הבדיקות שלכם,

מומלץ להיכנס לקטגוריית הבידה של סטארט הום ולבחור בידה מנצח עבורכם.

ואם אתם זקוקים לייעוץ מקצועי, אישי ואיכותי - אתם תמיד מוזמנים לפנות אלינו.